Firmowa zabawa – escape room!

W pracy panuje słaba atmosfera i potrzeba powiewu świeżości? Nic nie naprawi tego lepiej niż firmowy wyjazd w góry lub wspólne spędzanie czasu na mieście. Wypad w oblegane miejsca turystyczne jak wybrzeże Bałtyku lub Karpaty to duże wyzwanie logistyczne oraz bardzo kosztowne, gdy mówimy o liczbie kilku bądź kilkunastu osób. Aby polepszyć relacje między pracownikami i szefostwem nie trzeba aż tak wiele. Wystarczy zorganizowanie czegoś na mniejszą skalę oraz na miejscu bez wielkiego wysiłku.
W takim wypadku należy przejrzeć lokalną ofertę, wyszukać ośrodki rozrywki, wykonać telefon i złożyć rezerwację. Najlepiej jest celować w aktywne formy spędzania czasu, które są nie tylko sposobem rozrywki, ale być może również okazją do nauki czegoś nowego. Czegoś co podniosłoby kwalifikacje pracowników oraz podkręciło ich efektywność wykonywania pracy.
Nie ma nic lepszego, co łączyłoby w sobie te wszystkie cechy niż escaperoom. To doskonała rozrywka zarówno dla starszych jak i młodszych osób, a drużynowa forma rozgrywki zapewnia integrację wielu osób. W swojej istocie wymaga także od uczestników współpracy oraz zbudowania w szybkim czasie modelu drużyny, z uwzględnieniem podziału obowiązków między członków oraz wyznaczenie odpowiednich ról, w tym lidera, który zaprowadziłby porządek organizacyjny. Wspólne szukanie drogi ucieczki z zamknięcia jest doskonałym ćwiczeniem na rozwiązywanie problemów, na co dzień obecnych w miejscu pracy. Escape room dla firm jest najlepszym możliwym wyborem, gdy chcemy polepszyć relacje między pracownikami oraz nauczyć ich współpracy.