HOTEL BARTAN ? GDAŃSK SOBIESZEWO

0
418
Rate this post

Hotel Bartan położony jest na pełnej zieleni pachnącej żywicą i drzewami sosnowymi Wyspie
Sobieszewskiej. Goście, którzy są spragnieni spokoju, ciszy i obcowania z naturą na pewno będą zadowoleni z pobytu w tym hotelu. Hotel nie jest zbyt duży, co jest jego dużą zaletą, ma tylko 30 pokoi na 70 miejsc noclegowych. Pokoje ( w tym trzy apartamenty) są komfortowo urządzone, w wyposażeniu są: telewizja satelitarna, telefon,radio z budzikiem i szybki bezprzewodowy i przewodowy Internet. Oprócz łóżka jest sofa, biurko, dobrze wyposażona łazienka z podgrzewaczem ręczników,suszarką i kabiną prysznicową. Niektóre pokoje mają balkony.
Hotel ma 2 (50 miejsc) sale konferencyjne wyposażone w najnowszy sprzęt audiowizualny i bezprzewodowy Internet.
Hotel dumny jest ze swojej bazy gastronomicznej: restauracja Bursztynowa z kominkiem, letnim tarasem i zimowym ogrodem serwuje dania z kuchni europejskiej a dania z ryb były wielokrotnie nagradzane w konkursach kulinarnych.
Dla lubiących aktywny wypoczynek czeka sala bilardowa,nordic walking z instruktorem, rowery górskie, w pobliżu są dwa rezerwaty przyrody do spacerów. Hotel na życzenia może zorganizować rejsy łodziami motorowymi po Zatoce Gdańskiej lub Wisłą na Starówkę.