Hotel położony jest w samym centrum Szczyrku znanej,pięknej miejscowości turystycznej w malowniczej scenerii Beskidów.
Obiekt dysponuje 110 miejscami noclegowymi w pokojach jedno i dwuosobowych, a także w pokojach rodzinnych i typu studio. Każdy pokój jest komfortowo wyposażony: łazienka, telewizja, telefon i bezpłatny dostęp do Internetu.
Dla wszystkich gości hotel oddaje do dyspozycji basen rekreacyjny z jacuzzi, masażami podwodnymi oraz cały kompleks saun, oraz 11 gabinetów odnowy biologicznej.
Poza tym hotel oferuje pakiety SPA, wczasy odchudzające i upiększające, a także pobyty weekendowe i świąteczne ( Wielkanoc, majówka) z bogatym programem dla dzieci.
W hotelu można także organizować spotkania biznesowe, konferencje, szkolenia i tym podobne imprezy, gdyż obiekt posiada 3 sale konferencyjne wyposażone w klimatyzację i najnowszy sprzęt audiowizualny łącznie na 190 miejsc.
Oferta gastronomiczna także wygląda obiecująco; restauracja KABARDO oferuje wyszukane dania z kuchni całego świata a kawiarnia znajdująca się także w hotelu ma w swojej karcie wyśmienite desery, koktajle i kawę parzoną na różne sposoby.