Lotnisko, jadące radiowozy i niemal krytyczna sytuacja, to koniec ostatniego odcinka. Przed nami kolejne wieczory spędzone na śledzeniu losów głównych bohaterów, którzy oprócz ucieczki zyskają kolejny cel – ukryty skarb D.B. Coopera. Pojawią się również nowi bohaterowie, jak demoniczny agent specjalny FBI Alexander Mahone. W tej roli William Fichtner znany np. z serialu “Inwazja” pokazywanego w polskiej TV.

Prison Break znowu będzie walczył o widzów z 6 już edycją “Tańca z gwiazdami”, która zaczyna się w ten sam dzień. Do tej pory średnio serial miał oglądalność 4,56 mln widzów. Najwięcej pierwsze odcinki, kiedy oglądalność zbliżała się do 7 mln widzów. Raitingi są więc bardzo dobre, bo dało to stacji 27,54 proc. udziałów w rynku przy zaciętej konkurencji. Jak podaje medialink – Razem, podczas emisji całej serii serialu “Skazany na śmierć” Polsat pokazał reklamy wyceniane na 27,7 mln zł. Najwięcej zarobił 4 czerwca – 4,32 mln zł, najmniej 25 lutego – 597,7 tys. zł.

Na koniec sierpnia zapowiadana jest wydanie oficjalnego soundtracka “Prison Break”. Od 28 .08 będzie już w sprzedaży i można go kupić np. w sklepie amazon.com za jedyne 14.99$.