Wynajem samochodów z ubezpieczeniem

0
329
Rate this post

Delegacja bez dodatkowych stresów

Wiele firm funkcjonujących w obszarze handlu i sprzedaży ma swoje floty samochodowe, odpowiednie osoby zarządzające i zajmujące się tym tematem. W mniejszych firmach takich, w których sprzedaż nie jest tak rozbudowana pojawia się problem samochodów używanych do celów służbowych.
Jeśli delegacje czy wyjazdy służbowe odbywają się sporadycznie warto w takim wypadku skorzystać z ofert firm profesjonalnie oferujących wynajem samochodów z ubezpieczeniem.
Takie rozwiązanie ma bardzo wiele zalet. Przede wszystkim wynajem samochodów z ubezpieczeniem jest o wiele tańsze niż posiadanie aut służbowych. Samochody można wynajmować na kilka godzin lub dni, wybierając z wielu dostępnych modeli. Płatność jest obliczana tylko za ten okres. W przypadku samochodów służbowych trzeba płacić za całe ubezpieczenie, oraz ponosić koszty eksploatacji nawet jeśli auto jest wykorzystywane sporadycznie.
Wynajem samochodów z ubezpieczeniem jest więc bardzo opłacalne. Taką transakcję można wrzucić w koszty przedsiębiorstwa i odliczyć podatki.
Dodatkowo z takiej usługi można korzystać na terenie całego kraju, nie trzeba się więc martwić i szukać dogodnych połączeń z miasta do miasta. Wiele wypożyczalni jest usytuowana w pobliżu lotnisk, co jest bardzo wygodnym rozwiązaniem.
Podsumowując, wynajem samochodów z ubezpieczeniem to tania, dostosowana do indywidualnych potrzeb oferta dla firm i przedsiębiorców ceniących wygodę i elastyczność, oraz chcących ograniczyć zbędne koszty związane z utrzymaniem i kontrolą floty.