Wycieczka do Japonii

0
400
Rate this post

Wszyscy lubimy podróżować, niektórzy różne kierunki swoich podróży wręcz kolekcjonują, oznaczając na mapie pineskami miejsca swych podróży.

Niezwykle rzadkim kierunkiem jest Japonia, wycieczka do Japonii to impreza bardzo droga, nie każdego stać na taką podróż. Biura podróży organizują wycieczki objazdowe, wczasy, wielu ludzi wyjeżdża tam służbowo. Japonia to ciekawy kraj o bardzo oryginalnej kulturze, posiada niesamowitą kuchnię i wiele ciekawych atrakcji do obejrzenia.
W tym kraju kwitnącej i pachnącej wiśni nowoczesność łączy się z tradycją, kraj bardzo zmodernizowany nie zapominający o tradycji.
Można tam obejrzeć super nowoczesne Tokio i poczuć jego klimat oraz otrzeć się o tradycyjne Kioto, do tej pory przesiąknięte atmosferą, kiedy panowali tam cesarzowie.
Wyjazd do Japonii to marzenie wielu ludzi, każdy chce choć przez chwilę poczuć atmosferę tego niesamowitego i pięknego kraju.
Kultowe miejsca to wspomniane Tokio, Nara, Hiroszima ze swoją smutną historią oraz góra Fuji. Wszystko to warte jest uwagi.