Do Rzymu samolotem

We współczesnym czasach w środkach transportu możemy wybierać i przebierać, a tak naprawdę żaden nie będzie spełniał w stu procentach naszych oczekiwań. Możemy jechać gdzieś własnym samochodem – ale za drogo, bo sama benzyna sporo kosztuje, no i za długo. Możemy pojechać autokarem, ale choć taniej, to i tak za długo. Możemy popłynąć statkiem, ale ten środek transportu wybieramy chyba tylko, kiedy nie ma innej opcji. Możemy również polecieć samolotem, ale nie każdego na to stać. Latanie samolotem nie należy do najtańszych środków transportu, ale jeśli chcemy zaoszczędzić cenny czas, powinniśmy się na to zdecydować. Zawsze przecież możemy zarezerwować bilety wcześniej, żeby były tańsze, lub odłożyć trochę więcej na dany wyjazd.
Jednym z celów naszych lotów może być… Rzym. Jest to nowoczesne miasto, pełne pasji, klimatu i zabytków. Rzym jest przesiąknięty na wskroś historią i niejeden z nas marzy, aby polecieć właśnie tam.
Loty do Rzymu nie są najtańsze, ale też i nie najdroższe. Tanie loty do Rzymu oferuje strona skyscanner.pl, fru.pl czy pansamolocik.pl. Już droższy lot proponuje nam strona bluesky.pl, ale jest to cena za natychmiastową rezerwację.
Cóż, co by się nie działo, każdy na ten samolot wysupłałby parę złotych więcej, zwłaszcza jeśli ma się zwiedzić Bazylikę św. Piotra w Watykanie, Panteon czy Koloseum w Rzymie. Dodatkową zachętą jest włoskie jedzenie, które nigdzie nie będzie smakowało tak dobrze, jak właśnie we Włoszech, królestwie mięsa, makaronów i pizzy, przyrządzonych przez najlepszych włoskich kucharzy.