Gry traktory – symulacja w świecie gier.

Gier w Internecie jest mnóstwo. W zasadzie w każdej dziedzinie powstały gry. Mamy wyścigi, tak zwane strzelanki, gry logiczne i wiele innych. Są wśród nich także symulatory.

Na czym polegają symulatory?

Z symulatorami jest bardzo ciekawa sytuacja, gdyż mają one pokazać, wykreować jakąś sytuację, która naprawdę może mieć miejsce. Im realistyczniejsza gra, tym lepsza. Oczywiście najwyżej oceniane są symulatory z grafiką w technice 3D. Jednakże do pobrania nie brakuje także płaskich symulatorów 2D.

Jakie symulatory możemy spotkać?

Symulatorów jest bardzo dużo. Wiąże się to z tym, że jest bardzo dużo sytuacji, które mogą posłużyć za bazę takiej gry. Od codziennych sytuacji, w których sami na co dzień bierzemy udział, na przykład gotowanie, przez takie które mogą się wydarzyć, aż po takie, które są totalnie nierealistyczne, jak choćby tak lubiane symulatory apokalipsy zombie. Najliczniejsza i najchętniej pobierana jest chyba grupa realistycznych symulatorów, które mogą się wydarzyć. Gry traktory, wieś, korporacja, własna firma to zdecydowanie najbardziej lubiane tematy. W symulatorze z traktorami możemy poczuć się jak na farmie.