PZU samochód zastępczy i Warta samochód zastępczy

Samochód zastępczy

Wielu z nas porusza się samochodem. Jedni częściej, inni rzadziej. Jednak niezależnie od tego gdzie, jakim autem, czy ile kilometrów przejeżdżamy, wszyscy jesteśmy narażeni na kolizję. Kolizje mogą być różne. Najczęściej zdarzają się takie, które są niegroźne. Spisujemy wówczas oświadczenie i jedziemy dalej. Są jednak i takie, które powodują, że nasz samochód nie jest już zdolny do dalszej jazdy. Co zrobić w takim przypadku?

Przede wszystkim, najlepiej będzie jeśli się zabezpieczymy przed taką sytuacją zawczasu. Mowa tutaj o wykupieniu odpowiedniego ubezpieczenia. W ramach takiego ubezpieczenia otrzymać w razie potrzeby będziemy mogli samochód zastępczy. Co ważne, auto zastępcze otrzymać będziemy mogli także wówczas, kiedy to my będziemy sprawcami kolizji.

Jak takie ubezpieczenie wykupić? Firm, które takie ubezpieczenie oferuje jest wiele. Najlepszym sposobem, aby znaleźć ofertę, która będzie nam najbardziej odpowiadać, będzie skorzystanie z internetu. Wpiszmy np. takie frazy jak „PZU samochód zastępczy” lub „Warta samochód zastępczy”.