Hotel mieści się w odrestaurowanym zabytkowym pałacu z początku dwudziestego wieku usytuowanym w bardzo pięknej Jurze Krakowsko ? Częstochowskiej.
Hotel ( czterogwiazdkowy) nie jest duży (24 pokoje w tym jeden bardzo luksusowy czteroosobowy apartament łącznie na 56 miejsc noclegowych), ale urządzony komfortowo, pokoje wyposażone są w odrestaurowane zabytkowe meble i elementy wystroju z minionych epok, co tworzy specyficzną atmosferę, ( kto woli jednak bardziej nowoczesne wnętrza może dostać pokój w nowej części kompleksu). Hotel jest obiektem typu boutique wyróżniający się kameralną intymną atmosferą i personelem o nienagannych manierach.
Restauracja podaje potrawy z kuchni europejskiej zew szczególnym naciskiem na kuchnię śródziemnomorską, a przeszklona sala widokowa zawieszona nad stawami należącymi do pałacu na pewno spodoba się nawet najwybredniejszym koneserom przyrody.
W hotelu można też organizować spotkania biznesowe, konferencje i szkolenia a także spotkania integracyjne gdyż do dyspozycji jest sala konferencyjna na 50 miejsc, a można także skorzystać z Sali Kominkowej, Biblioteki, Oranżerii i oczywiście przyległego do pałacu parku.
Dla gości preferujących aktywny wypoczynek czekają quady, loty balonem, pole golfowe, przejażdżki bryczką lub saniami.