Jeśli wybieramy się do Trójmiasta, warto wcześniej zaplanować miejsce, w którym zanocujemy. Podczas wakacji te nadmorskie miasta przeżywają istne oblężenie turystyczne, trzeba więc odpowiednio wcześniej zarezerwować miejsce, by uniknąć rozczarowania po przyjeździe.

Jeśli najbardziej interesuje nas zwiedzanie zabytków, warto mieć swą bazę wypadową w Gdańsku. To piękne miasto pełne starych, zabytkowych budowli na pewno nas urzeknie swoim bogactwem i przepychem. Stąd możemy również wybrać się na rejs statkiem czy zorganizować sobie inne atrakcje. Także najmłodsi znajdą tu coś dla siebie.

Jeśli głównym celem naszego wyjazdu jest plażowanie, najlepsza będzie Gdynia. Długie, piaszczyste plaże zapewniają przyjemne chwile oraz umożliwiają kąpiel w morzu pod czujnym okiem ratowników.

Jeśli jednak chcemy spędzić przyjemny czas na imprezowaniu i życiu nocnym wybierzmy Apartamenty Sopot. To miasto gwarantuje, że na pewno nie będziemy się nudzić. Ilość barów, pubów i klubów jest tu największa na całym wybrzeżu.